на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
16.06.2021.

MY NEW FAVE

Драги мои,

Денес ви ги претставувам најнеобичните патики до сега. Совршени, кул, супер на изглед, тренди и преудобни, Adidas CHOIGO W се нов кандидат за фаворит оваа година.

Дури и во неутрални нијанси, еднобојни колорити, овие патики можеме слободно да ги наречеме STATEMENT SHOES. Во исто време овие патики се доста необични и едноставни па така може да ги комбинираме со голем број на парчиња облека. Може да се носат со сукња, фармерки, моментално еден од поглемите хитови кошула – фустанче, а секако може и да се искористат како патики за трчање и при разни спортски случувања.

Морам уште еднаш да ја истакнам нивната удобност. Без разлика каде и да одам и колку време да потрошам во моите adidas Choigo удобноста нема да не разочара.Па, ако за ова лето барате удобна а стилска патика – voila!

П.С. Ги чекам вашите предлози – покажете ми како би ги искомбинирале adidas Choigo. До следниот пат!

Останете ми здрави и весели, летото е пред прагот!

@hanaluuluu

 

слично