на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
31.03.2017.

Nike Air Max со Сара и Алекс

Здраво дечки!

По повод месец на Nike Аir Max, и јубилејни 30 години од нивното постоење, заедно со Сара, решивме да го искористиме прекрасното сончево попладне и да направиме неколку фотки со нашите Air Max-ици.

Март знае да не изненади со времето, па во сончевите денови секогаш се одлучуваме за лесна облека, бидејќи знаеме дека комфорот во ладните денови, во џемпер и фармерка и не е баш најголем. 

Зашто јас се одлучив за Nike Wоmаns Air Max Classic BW ?

  • Добрата игра на бои
  • Трендовско парче
  • Лесно се комбинираат
  • Удобни се

Сара носи  W AIR MAX 90 ULTRA 2.0 FLYKNIT поради тоа што:

  • се шарени, а сериозни
  • тенки за лесно да дише ногата

До нареден пат,

АЛЕКСАНДРА

слично