на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
10.02.2021.

FEEL THE MAGENTA WAVES OF AIR MAX ZM950

Добредојдовте во уште една блог приказна!

Нека оваа приказна биде appreciation story за розевата енергична боја, која ги разигрува овие зимски денови и љубовта на прв поглед со новите Air Max ZM950.Модерни, удобни и лесни, совршена дефиниција за Air Max ZM950. Тоа е така бидејќи овој модел е совршениот хибрид помеѓу класичниот изглед на Air Max 95 и модерната технологија на амортизација на Air Max 270. Црна основа, розеви ленти и лилакови детали на ѓонот, се што е потребно за привлекување погледи каде и да одите.  Верувам дека овој модел, со неговите перформанси е супер придружник за на сцена. Цврст, а сепак лесен и удобен, одличен за брзи движења и носење за цел ден. За оваа блог сторија го искомбинирав со магента боја маичка и кул Nike панталони. Парчиња во кои се чуствувам прекрасно во своја кожа. Вие со што би ги искомбинирале? Ги чекаме вашите комбинации, а до тогаш искористете ги убавите денови кои ни се на повидок, уживајте во сонцето и лесно чекорете со вашите Buzz патики.

Ве поздравувам, се читаме наскоро!
Антониа


 

слично