на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
27.01.2021.

MY TRUE NIKE LOVESTORY

Здраво, streetstyle фанови!

Овде е Хана со новиот пост и новата Nike lovestory. :)

Секој што ме познава знае колку го обожавам Nike. Всушност, првите патики на кои навистина се сеќавам беа Nike:) Еден од моделите без кој не можам да живеам се Air Force! Тие не се само на мојот избор за блог сторија, туку и секојдневен избор. Од многуте патики што ги носев и сакав, Nike Air Force 1 се секако мојот омилен модел на сите времиња. Од чисто бело, со различни детали, смели и класични модели, овој пат ви претставувам малку фанки издание на моите омилени патики - NIKE AF1 SHADOW HO20!

Комплетот бои, кој ќе ја разбие и разубави секоја модна комбинација, без оглед на формалноста, оди со апсолутно сè, а секако се патики кои вреди да ги поседувате во вашата колекција. Удобноста е, како што знаете, постојана во Nike Air Force 1 моделот.

Nike AF1 Shadow се удобни, спортски и изгледаат одлично, па затоа се толку популарни. Покрај тоа, тие ви даваат слобода да бидете во тренд секогаш и секаде и да пристигнувате на време и со стил.

Пораката е јасна – бидете поинакви, чувствувајте се удобно и самоуверено because that is what fashion is about.

Love,

Hanaluuluu

слично