на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
03.11.2020.

FROM COMFORT TO NEW OPPORTUNITIES

Здраво на сите,


Се запознаваме за прв пат, јас сум Перо Мартиќ, гејмер од Словенија, јутубер, актер и пеач. Иако без проблем можам да работам од дома, се ова што се случува го чувствуваме сите ние. И без разлика што и да се случува, секој од нас треба да го пронајде она што го прави среќен. Можеби сега е вистинското време за наоѓање нови хобија кои ќе ни дадат подобра иднина. Затоа, заборавете на негативните работи и погледнете ја оваа блог сторија која се надевам, ќе ви го разубави денот. 

Јас сум голем фан на Nike, без разлика дали се работи за облека или обувки. Удобен, тренди и лесен дуксер, искомбиниран со панталони е мојот омилен избор за есен. Посебно сега кога тренерките станаа моден тренд!

 


 

Кога веќе зборуваме за одлични парчиња облека и обувки, јас ги носев најудобните Nike Air Max 2090 на оваа фотосесија. Никогаш не верував дека патика, или воопшто обувка може да биде толку удобна. Со секој чекор имате чуство дека газите по облаци. А покрај се, истите се и предобри на изглед! Ги имате во повеќе бои, машки и женски верзии. Варијациите на боите се адаптираат на сечиј вкус и во секоја комбинација.

 


 

Како една од клучните работи кои влијаат на мојата работа е самата удобност. За да се чуствувам добро пред камера, треба да се чуствува удобно и убаво во она што го носам. Затоа ми се потребни патики кои нема да ме разочараат и покрај тоа што цел ден сум на нозе, дали шетам, играм, пеам.. Затоа тука се Air Max 2090. 

Се она што го носам на оваа фотосесија може да го најдете во во BUZZ продавниците или online.

Се надевам дека уживавте во оваа блог стрија. Ви посакувам релаксирана есенска сезона исполнета со позитивни моменти.
 


Discover new opportunities,
Pero Martić

слично