на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
06.10.2016.

CHUCK TAYLOR ALL STAR II RUBBER ВОДАТ КОН ПРЕДИЗВИК

Старките се симбол на бунтовност кај младите и нивната индивидуалност. Вплетени се во животната приказна на младите, во историјата на современата музика и култура воопшто. Преминале пат од препознатливи патики за спортисти до патики кои ги сакаат различни субкултурни групи.

Денес постојат преку 500 видови на Converse All Star патики, а секоја сезона се лансираат нови модели кои доживуваат голем успех. Оваа сезона Converse отиде малку подалеку и донесе нов бран иновации - Chuck Taylor All Star II Rubber                                                                                                                                           

Chuck Taylor All Star II Rubber ја кројат приказната за индивудализмот, бунтовноста и духот на слобода. Новите модели, сами те повикуваат оваа есен да бидете сопатници низ дождливото време како да е посебна авантура. Освен што се најфраерски - се и преудобни, поради Nike Lunarlon влошките, а Counter Climate технологијата ни дозволува веднаш штом ќе забележиме некој вир од дождовите кои не очекуваат, да сакаме да се потсетиме на безгрижноста како мали.

Јас ги сакам зошто ми дозволуваат да си ја задржам несериозноста и кога треба да сум облечена за на работа. Имаш чувство дека ти даваат посебна цврстина за да скокнеш во секој нов предизвик. 


Избери го твојот омилем модел и скокни во воден предизвик!

САРА

слично