на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
29.11.2018.

MY ALL TIME FAVES: NIKE AIR MAX 90

Изборот на патики е проширен, нивниот дизајн е променет и сега тие се еден од најпопуларните производи кога станува збор за обувки. Денес, кога имаме толку многу избор, тешко е да се најде единствен начин на изразување на себе. Ако сте свесни за модата, тогаш овој избор станува уште потежок. Како можете да го направите најдобриот избор меѓу стотиците различни модели што ги сакате? Патиките треба да одговараат на нашиот карактер и да бидат во склад со нашата облека. На крајот на краиштата, ние треба да бидеме тим, бидејќи ги носиме цел ден. Откако ќе го најдете вашиот омилен пар патики, ќе биде тешко да ги оставите. Новите Air Max 90 патики беа мојата љубов на прв поглед. Омилена боја, добро позната силуета и удобност типична само за нив се причините што се доволно добри за да бидат моите нови пријатели.

Nike Air Max го олеснува изборот со фокусирање на луѓе кои најпрво би избрале удобност, но очекуваат и високо квалитетна, убава и издржлива патика. Air Max 90, со самото име, покажува дека е направен во 1990 година. Овој модел стана класичен и сега се смета за неизоставен дел во секоја колекција. Тие се удобни, спортски, изгледаат одлично, и затоа се толку популарни. Покрај тоа, тие ви даваат слобода да бидете тренди секогаш и насекаде, и да пристигнете насекаде на време и тоа со стил.

Во изминатите три децении, имаше безброј Air Max патики. Искрено, за овие патики не треба рекламирање. Веќе ги имав и знам што да очекувам од нив. Од таа причина, облечете го стариот пар на Air Max патики и тргнете по нови. Деведесетите се вратија во најдобра можна форма.

 

Selma

слично