на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
22.11.2018.

THIS WINTER WE ARE GOING ULTRA!

Здраво, јас сум Јане најновиот член на BUZZ Crew.

Не дозволувајте мојот изглед да ве прелаже, бидејќи јас не сум стандарден дечко како што гледате секојдневно на вашите Инстаграм профили J Работам како сметководител, па затоа моите фотографии и мојот стил се тука за да направат баланс. Ова е мојата прва BUZZ блог приказна од многуте што следат. Па затоа ајде да преминеме на единствената работа која е важна: патиките.

Најтешката работа за секој sneakerhead е кога треба да ги замени омилените патики во зимскиот период со некои други обувки. Многу зимски патики не оставаат впечаток како летните и есенските модели. Па затоа мојата мисија овој месец беше да ја најдам вистинската зимска патика.

Sneakerheads соберете се заедно! Ја најдов патиката која ќе го одржи вашето стапало суво и овозможува потребен комфор, а воедно и ќе го нагласи вашиот стил. ви ја претставувам Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter.

Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter има зимско надоградување: додаток како чорапа околу глуждот, со гумирана надворешна обвивка и пријатна внатрешна постава. За да биде уште повпечатлива тука се розовите детали наспроти црно - сивата основа.

Замислете ја патиката во снежен пејзаж – УЛТРА впечатливи нели!?!

Winter is coming… а ние одиме УЛТРА со патиката Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter .

Stay awesome,

Јане

слично