на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
30.08.2018.

Gravitation Overpowered!

The Beatbox Dynamo Skiller and How High Can You Jump With New Balance 597

Не е ништо ново за мене да имам 24 концерти, во 9 различни земји, на 2 континенти и сето тоа за 30 дена. На пример, минатиот месец токму тоа беше случај.
Јас сум навистина за динамични, технички и исклучително ритмички перформанси. Мислам дека тоа е очигледно, со оглед на тоа што мојот живот се врти околу beatboxing. Порано моите пријатели ме викаа "Најбрзата уста на исток". Еден од нив одлучи да измери со програма колку битови можам да "плукнам" за една минута. Не се сеќавам на точниот број, но тоа беше импресивно.

Ова е мојот стил - темпо, секогаш, побрзо, продолжувам да го градам ритамот. Не можам да замислам да го направам сето тоа, ако не се чувствувам удобно. Не е важно дали скокам меѓу Европа и Азија или имам обичен ден во Софија.

Ова е причината зошто се чувствувам совршено во мојот New Balance 597 - тие ми даваат утеха, без оглед на брзата и сите мои секојдневни задачи.

Ова веројатно е една од најлесните патики во светот. Тајната е во иновативниот REVlite кој обезбедува врвна реакција и издржливост со 30% помала тежина од другите пени со споредливи перформанси. Исто така, обезбедува голема заштита за нозете, погодни се за одење, трчање или едноставно... скокање. Толку високо колку што можете.

Во прилог на својата удобност, New Balance 597 има многу стилски изглед и можам да го носам онаму каде што сакам. Дури и на церемонијата за доделување на наградата. (Ви благодарам! smiley) Или едноставно само до продавницата, а потоа да се упатиш со него кон забава или бизнис состанок.

Уживам да бидам многу активен, секој ден, 7 дена во неделата. Сега сум во мојот врв и не ми пречи да одам до мојот лимит за да ги направам работите онака како што сакам.

Ова е причината зошто е навистина важно да одам со удобност и самодоверба. Јас го правам тоа со New Balance 597.

Фати ме ако можеш.

 

Skiller

 

 

слично