на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
21.02.2018.

Лесни и стилски чекори со Reebok

Додека некои луѓе ги бараат најдобрите парчиња чизми за ладните зимски денови, тие го минуваат остатокот од годината во нивните патики. Јас дефинитивно припаѓам на друга група луѓе кои не се откажуваат од патиките во зима. Нема сила што ќе ме спречи да ги носам. Добро, сигурно не можам да ги носам на снег, но поради тоа, јас ги користам сувите зимски денови за да скокнам во моите омилени патики Reebok Satin Bow.

За момент, заборавите на типичните зимски бои, овој февруари, ја разбиваме зимската монотонија и блескаме со впечатливите патики. Ѕвездите на модната писта како што е улицата се патики со кул детали. Мојот избор за кршење на монотонијата е новиот Reebok Satin Bow со преголема сатенска машна. Тие завладеа со асфалтот, и очигледно сите ние се заљубивме во патиките бидејќи тие се шик и удобни во исто време. Reebok Satin Bow е романтичен и женски. Дефиницијата на спортска елеганција, удобност и капацитет за носење во сите прилики се идеални за одење во градот, но исто така може да се носат во ноќта.

Денес, патиките не се типични спортски обувки. Тие станаа тренд, па повеќе не се комбинираат со обични парчиња, туку станаа дел од глам стилот. Без сомнение, љубителите на импресивни детали сигурно ќе ги сакаат на нозе и со нив тие лесно ќе го скршат сиволото од овие мрачни зимски денови. Иако ги сакам класичните минималистички дизајни, никогаш не можам да се спротивставам на патики кои се впечатливи. Тоа е причината зошто Reebok ме освои со овој модел. Со Reebok Satin Bow, моите чекори во 2018 година ќе бидат лесни и со стил.

Selma

слично