на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
18.10.2017.

LET THE FALL GAMES BEGIN!

Имам голема енергија, бидејќи во последниве неколку месеци имав настапи непрекинато во целата земја, покажувајќи ја мојата музика, добивајќи еден по едeн фан на мојот пат. Не сакам да се фалам, само сакам да ве известам за мојата надградба. Знаете кој друг доби надградба? NIKE AIR MAX 90 sneakerboot ја враќа оваа есенска сезона со супер кул бои. 

Nike Air Max е линија на обувки која беше издадена од Nike, Inc. во 1987 година. Обувките првично беа дизајнирани од Tinker Hatfield, кој започна да работи за Nike како архитект дизајнер за продавниците, но исто така дизајнираше многу модели на Air Jordan. Nike воздушната технологија беше создадена и патентирана од вработениот во Nike, M. Frank Rudy.

Ова наследство како и безвременски стил добива надградба со Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter. Иако повеќето од нас, како мене, на пример, не би сакале да признаеме дека летото е веќе завршено, време е да почнеме да размислуваме за есенски патики кои ќе ги носиме кога температурите ќе паднат и дождот ќе почне да истура. 

Како што веројатно може да се предвиди, Nike ќе ве „покрие“ со многу патики или патики-чизми „хибриди“ уште еднаш оваа година. Малкумина се попривлечни од веќе класичниот Air Max 90 Sneakerboot, што го прави своето враќање во нови бои, како што одговара за есента, во темно зелена боја со црни и сиви акценти, подготвени да се борат со лошото време со водоотпорниот горен дел и екстра тракцијата. 

Го сакам секој сантиметар од оваа патика-чизма како што може да забележите од фотографиите. Удобна е, таа е клучот на секој аутфит, таа е Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter.

До следно видување,

El Nino

слично