на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike

Nike Комбинезон W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT

Код на производ: FN2234-744
3.090 MKD
3.090 MKD
2.781 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Комбинезон
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara