на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Капа Y NK WINTERIZED BUCKET
Nike Капа Y NK WINTERIZED BUCKET
Nike Капа Y NK WINTERIZED BUCKET
Nike Капа Y NK WINTERIZED BUCKET
Nike

Nike Капа Y NK WINTERIZED BUCKET

Код на производ: DV5437-010
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M/L M/L
  • S/M S/M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Капа
Пол Деца
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 9A0882-023
Цена 1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа DV5437-259
Цена 1.890 MKD
Големина
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DM8272-091
Цена 2.390 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DV3165-258
Цена 1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 101-1323-BLK
Цена 1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 101-1108-BLK
Цена 1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE