на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike Капа Sportswear
Nike

Nike Капа Sportswear

Код на производ: DV3165-258
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L/XL L/XL
 • M/L M/L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е lifestyle, унисекс шешир за возрасни. Овој шешир е со две лица, од кои едната страна е мека и изработена од фротир, додека другата е мазна и изработена од водоотпорен материјал. Со овој шешир, ниту дождот, ниту студеното време не можат да ве изненадат, бидејќи ќе бидете подготвени за сите временски услови. Покрај функционалноста, ниту овој пат не е изоставен одличниот стил.
Спецификација:

 • Унисекс шешир со две лица
 • Водоотпорен материјал
 • Рачно перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% акрилик

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа VN000K9Y4QU
  1.690 MKD
  Големина
  ONE SIZE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа VN0009VHZBF
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  ONE SIZE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа FN4672-010
  1.145 MKD
  Заштеда 50%
  2.290 MKD