на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas

adidas Капа Bucket

Код на производ: IC2153
Šifra proizvođača: EUC10
2.088 MKD
2.088 MKD
1.462 MKD
Заштеда: 626 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Bucket е lifestyle женски шешир со која ќе бидете подготвени за сончеви денови. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и обезбедува одлична удобност. Изработен е од мек памук, пријатен на допир, кој ќе внесе удобност и пријатност во вашето секојдневие. Добрата заштита од сонцето го прави незаменлив дел од гардеробата на секоја жена која се занимава со риболов или ужива во активности покрај реки и езера. Шапка со принт на trefoil и металик-златен тролист покажува допир на луксуз и додава на естетиката. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Женска lifestyle шешир
 • Состав: 100% памук
 • Принт Trefoil
 • Метално-златен trefoil

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа VN0009VHZBF
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A3FJXI0W1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.254 MKD
  Заштеда 40%
  2.090 MKD
  Големина
  SHOS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FB5385-346
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FB5385-010
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа JCAWH123704-334
  1.390 MKD
  Заштеда 55%
  3.090 MKD
  Големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа JCAWH123704-375
  1.390 MKD
  Заштеда 55%
  3.090 MKD
  Големина
  ONE