на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas Kачкет CAMO BALLCAP
adidas

adidas Kачкет CAMO BALLCAP

Код на производ: H46980
Šifra proizvođača: EWR21
1.088 MKD
1.088 MKD
870 MKD
Заштеда: 218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • OSFM M/L 58-60
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд adidas
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи S20273
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
709 MKD
Заштеда 10%
788 MKD
Големина
3538
3942
4346

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет FD5185-349
1.890 MKD
Големина
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет DV3165-010
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 943092-010
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD