на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
Nike Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
Nike Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
Nike Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
Nike

Nike Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L

Код на производ: FB5378-010

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.890 MKD
1.890 MKD
1.512 MKD
Заштеда: 378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M/L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Пол Unisex
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
MISC

слични производи