на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Goorin Bros Kачкет Public Anemone
Goorin Bros Kачкет Public Anemone
Goorin Bros Kачкет Public Anemone
Goorin Bros Kачкет Public Anemone
Goorin Bros Kачкет Public Anemone
Goorin Bros Kачкет Public Anemone
Goorin Bros

Goorin Bros Kачкет Public Anemone

Код на производ: 101-0585-ORA
Prosečna ocena:
3.690 MKD
3.690 MKD
2.583 MKD
Заштеда: 1.107 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Goorin Bros унисекс капа Public Anemone е модерен и уникатен додаток за сите љубители на модните трендови. Изработена е од висококвалитетен памук и полиестер, кој обезбедува издржливост и удобност. Дизајнот на оваа капа обезбедува модерен и урбан изглед, со уникатен вез со мотиви од морска анемона. Капчето се одликува со впечатлива апликација за морска анемона на горниот дел од капачето, како и детали од алги на страната на капачето. Квалитетната изработка и препознатливиот дизајн се она што ја прави оваа капа исклучителна. Овој модел е совршен за сите оние кои сакаат да се истакнат со својот стил и да си обезбедат врвна удобност. Јакната на Goorin Bros „Public Anemone“ е одличен избор за сите љубители на квалитетни модни додатоци кои овозможуваат функционалност и стил. Овој модел ќе биде совршен додаток во гардеробата на секој вљубеник во модата, особено за оние кои сакаат морски мотиви и сакаат да се истакнат со својот стил.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Изработени од памук и полиестер
 • Инспириран од морските анемони

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Unisex
  Бренд Goorin Bros
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  goran
  goran
  08.02.2024. 16:51
  top

  слични производи