на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Goorin Bros Kачкет The Baddest Boy
Goorin Bros Kачкет The Baddest Boy
Goorin Bros Kачкет The Baddest Boy
Goorin Bros Kачкет The Baddest Boy
Goorin Bros

Goorin Bros Kачкет The Baddest Boy

Код на производ: 101-0493-BLK
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

GOORIN BROS The Baddest Boy е унисекс капа со препознатлив, урбан дизајн. Текстилот, животните, боите и светлите зборови ќе продолжат да се менуваат, но нашата оригинална силуета останува иста. Одново и одново ќе бидете сигурни што ќе добиете со нашата капа. Секогаш уметност; никогаш само капа. Нема грешка. Секоја наша капа доаѓа со холографска етикета, што е доказ за автентичноста. Што се однесува до удобноста, сакаме само да нагласиме дека најдобрите капачиња доаѓаат од најдобрите материјали - токму од оние што ги користиме: висококвалитетна мрежа и најудобните ленти што ја отстрануваат потта. Затоа можете лесно да ги носите нашите капи цел ден, секој ден. Ние сме тука да обезбедиме квалитетни капи на квалитетни луѓе. Спецификација:

 • Капа, унисекс – lifestyle
 • Лента со дупки за прилагодување на обемот на задниот дел од главата
 • Материјал: 57% полиестер / 43% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Unisex
  Бренд Goorin Bros
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Marjan
  Marjan
  18.01.2024. 16:05

  слични производи