на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
Nike Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
Nike Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
Nike Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
Nike

Nike Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99

Код на производ: DV3150-010
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Комплетирајте ја вашата облека за секој ден со унисекс капчето Nike Jordan 23 Engineered Classic99. Ставете го ова капаче и гордо прикажете го вашиот омилен бренд и неговото наследство. Логото Jumpman и 23 детали за дизајн го прават впечатлив. Бравата на задната страна ви овозможува да го прилагодите обемот на капачето според вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Копче за прилагодување на обемот на задната страна
 • Рачно перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи FQ1355-908
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FQ3779-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи DX9655-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.272 MKD
  Заштеда 20%
  1.590 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи SX4508-965
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  792 MKD
  Заштеда 20%
  990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи SX4705-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  690 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи FN3148-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  990 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 11519148
  Цена 1.490 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60434988
  Цена 2.490 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60284887
  Цена 1.490 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет H46980
  Цена 870 MKD
  Заштеда 20%
  1.088 MKD
  Големина
  OSFM