на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Era Kачкет Le Louvre
New Era

New Era Kачкет Le Louvre

Код на производ: 60285257
3.690 MKD
3.690 MKD
2.583 MKD
Заштеда: 1.107 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 7 1/2
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Era LE LOUVRE е унисекс lifestyle капа за љубителите на уметноста и модата. Соработка на брендот New Era со најголемата француска уметничка галерија Лувр. Лувр е музеј во кој се сместени ремек-делата на најголемите уметници на сите времиња и е совршен партнер за бренд како New Era. Совршено стилизиран со елегантен принт кој потсетува на Лувр. Осветлете ги улиците и пополнете го секое место каде што ќе се појавите со врвен стил и светска мода. Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Обележје на Музејот и уметничката галерија Лувр
 • Принт преку целото капче
 • Лого на New Era

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Unisex
  Бренд New Era
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи