на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Kачкет Jordan Pro Ingot
Nike Kачкет Jordan Pro Ingot
Nike Kачкет Jordan Pro Ingot
Nike Kачкет Jordan Pro Ingot
Nike

Nike Kачкет Jordan Pro Ingot

Код на производ: DC3680-687
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Pro Ingot е унисекс качкет со препознатлив спортски дизајн кој совршено ќе ве заштити од сонцето. Качкетот е направен од 6 панели со копче на врвот. Овој модел поседува ремен за подесување од задната страна што овозможува прилагодување според вашите потреби.
Спецификација:

 • Метално Jumpman лого
 • Копче на врвот
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Ремен за прилагодување на големината
 • Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи DX5075-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.090 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи DH6170-911
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  833 MKD
  Заштеда 30%
  1.190 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Чорапи DX5089-102
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  952 MKD
  Заштеда 20%
  1.190 MKD
  Големина
  M

  слични производи