на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT
Nike

Nike Јакна M NK TCH FLC N98 JKT

Код на производ: FB8008-222
8.090 MKD
8.090 MKD
5.663 MKD
Заштеда: 2.427 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
12
13
7.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FB1396-012
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6952-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX4397-116
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
11
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DZ4475-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.352 MKD
Заштеда 20%
11.690 MKD
Големина
10
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-202
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.890 MKD
Големина
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4649-436
Цена 7.494 MKD
Заштеда 40%
12.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4527-604
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FB8008-010
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DA0001-402
Цена 4.134 MKD
Заштеда 40%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN0243-457
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FD0738-063
Цена 5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL