на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT
Nike

Nike Јакна M NSW TP SFADV GORE INS JKT

Код на производ: FB7594-716
27.490 MKD
27.490 MKD
27.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD4373-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
10
10.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ5594-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV1678-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.290 MKD
Големина
11
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV6491-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.694 MKD
Заштеда 40%
9.490 MKD
Големина
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6920-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.490 MKD
Големина
10.5
11
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5320-010
Цена 12.054 MKD
Заштеда 40%
20.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4649-436
Цена 7.494 MKD
Заштеда 40%
12.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4527-604
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FN4527-010
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN3316-010
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FB8008-010
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL