на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT
Nike

Nike Јакна M J ESS STMT ECO RNEGDE JKT

Код на производ: FB7316-340
17.290 MKD
17.290 MKD
17.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ3984-007
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
11
12
7.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 924453-405
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.152 MKD
Заштеда 20%
15.190 MKD
Големина
11
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 342964-160
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.351 MKD
Заштеда 10%
10.390 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ7926-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ2518-102
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CN8490-003
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN5320-010
Цена 12.054 MKD
Заштеда 40%
20.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN4649-436
Цена 7.494 MKD
Заштеда 40%
12.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FN4527-604
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FN4527-010
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN3316-010
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FB8008-010
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL