на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT
Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT
Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT
Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT
Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT
Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT
Nike

Nike Јакна G NSW TRND FX FUR AOP JKT

Код на производ: DV3252-551
8.190 MKD
8.190 MKD
8.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CU8374-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD8780-181
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-117
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-201
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FN8656-440
Цена 5.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FJ6154-450
Цена 8.290 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна DV3252-072
Цена 8.190 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна DV3252-070
Цена 8.190 MKD
Големина
L
M
S