на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont

Mont Јакна Lightweight

Код на производ: MNA223M501-02
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Mont
Боја Тегет
ПроизведувачBDS Trade Limited,6/F Greenwich Ctr 260 King' , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DA0001-402
4.134 MKD
Заштеда 40%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN0243-457
4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FD0738-063
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB8167-247
4.047 MKD
Заштеда 70%
13.490 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FB8008-222
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FB8008-063
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL