на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont Јакна Lightweight
Mont

Mont Јакна Lightweight

Код на производ: MNA223M501-01
7.890 MKD
4.734 MKD
4.734 MKD
Заштеда: 3.156 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
 • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

MONT LIGHTWEIGHT е машка outdoor јакна со капуљача која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во постудениот период. Машка outdoor јакна која ви нуди удобност и леснотија, во препознатливо издание. Високата јака и пространата прилагодлива хауба обезбедуваат добра покриеност и заштита. Лесното полнење на оваа јакна ќе ви овозможи неоптоварувачка топлина. Целосниот патент на јакната го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а тука е и логото MONT, кое јасно зборува за љубовта кон брендот. Страничните џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши ситници, а доколку е потребно, можете да ги загреете рацете во нив. Оваа машка јакна MONT е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при студено време.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Прилагодлива капа
 • Патент со целосна должина
 • Лого на MONT
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Mont
  Боја Црна
  ПроизведувачBDS Trade Limited,6/F Greenwich Ctr 260 King' , Rd North Point, Hong Kong
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DA0001-402
  Цена 4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FN0243-457
  Цена 4.974 MKD
  Заштеда 40%
  8.290 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FD0738-063
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FB8008-222
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FB8008-063
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB6988-045
  Цена 22.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL