на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri Јакна Rainforest Winter 2
Napapijri

Napapijri Јакна Rainforest Winter 2

Код на производ: NP0A4EGZ0411
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Една од трите икони на брендот Napapijri, јакната RAINFOREST WINTER 2 е најпознатата јакна со капа. Дизајниран за динамичен начин на живот, тaa е совршена заштита од дожд и ветер. Покрај кенгурскиот џеб на предната страна и прилагодливата капа, RAINFOREST е ваш удобен и разноврсен зимски сојузник и вистински претставник на модерниот стил на горна облека. Заштитниот знак на брендот, норвешкото знаме и логото Napapijri се наоѓаат на предниот џеб. Изработена е од водоотпорен материјал со целосно заштитени шевови.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Водоотпорен материјал
 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Материјал: 100% полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Пол За мажи
  Бренд Napapijri
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JM8056-980
  8.994 MKD
  Заштеда 40%
  14.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NP0A4GMEF841
  12.313 MKD
  Заштеда 30%
  17.590 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NP0A4GMDR541
  11.473 MKD
  Заштеда 30%
  16.390 MKD
  Големина
  2XL
  S