на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW
Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW
Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW
Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW
Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW
Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW
Nike

Nike Гаќи за капење NIKE RETRO FLOW

Код на производ: NESSE246-652
3.890 MKD
3.890 MKD
3.112 MKD
Заштеда: 778 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Гаќи за капење
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Розе
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи