на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Гаќи за капење Sling Bikini Bottom
Nike Гаќи за капење Sling Bikini Bottom
Nike Гаќи за капење Sling Bikini Bottom
Nike Гаќи за капење Sling Bikini Bottom
Nike

Nike Гаќи за капење Sling Bikini Bottom

Код на производ: NESSC230-001
2.990 MKD
2.990 MKD
2.392 MKD
Заштеда: 598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Гаќи за капење
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи