на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY
Nike

Nike Дуксер W NSW TCH FLC WR FZ HDY

Код на производ: FB8338-237
8.090 MKD
8.090 MKD
5.663 MKD
Заштеда: 2.427 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD8684-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.894 MKD
Заштеда 40%
11.490 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ9946-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV1137-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.533 MKD
Заштеда 30%
12.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8474-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.214 MKD
Заштеда 40%
8.690 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-605
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер DQ5860-208
Цена 2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS