на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW
Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW
Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW
Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW
Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW
Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW
Nike

Nike Дуксер M NK SOLO SWSH FLC CRW

Код на производ: DX1361-010
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 909096-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.190 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX8733-017
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
10
10.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8732-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
10.5
11
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN6517-236
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN4545-010
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7545-604
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L