на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR
Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR
Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR
Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR
Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR
Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR
Nike

Nike Дуксер W NSW TCH FLC CAPE OG 10YR

Код на производ: FN4164-063
8.790 MKD
8.790 MKD
5.274 MKD
Заштеда: 3.516 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ7929-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3876-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ9946-100
Prosecna ocena:
glas
9
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0533-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.594 MKD
Заштеда 40%
10.990 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-605
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Цена 5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS