на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED
Nike

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ WINTERIZED

Код на производ: FJ6023-450
6.790 MKD
6.790 MKD
4.074 MKD
Заштеда: 2.716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX9279-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH7341-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.890 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4352-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.654 MKD
Заштеда 40%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DZ3307-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0280-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.445 MKD
Заштеда 50%
8.890 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
6.5Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95D064-782
Цена 2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95D064-023
Цена 2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN7724-065
Цена 2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD3297-672
Цена 4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95C784-R0F
Цена 1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95C784-B18
Цена 1.794 MKD
Заштеда 40%
2.990 MKD
Големина
L
M
S