на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ
Nike

Nike Дуксер B NSW TECH FLC SSNL FZ

Код на производ: FD3297-672
6.090 MKD
4.263 MKD
4.263 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црвена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV1968-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.754 MKD
Заштеда 40%
9.590 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 553560-131
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.490 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DA3199-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.334 MKD
Заштеда 40%
8.890 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ1938-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9326-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.734 MKD
Заштеда 40%
7.890 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95D064-782
Цена 2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95D064-023
Цена 2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN7724-065
Цена 2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FJ6023-450
Цена 4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95C784-R0F
Цена 1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95C784-B18
Цена 1.794 MKD
Заштеда 40%
2.990 MKD
Големина
L
M
S