на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO
Nike

Nike Дуксер M J FLT MVP STMT FLC PO

Код на производ: FB6996-010
6.890 MKD
3.445 MKD
3.445 MKD
Заштеда: 3.445 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD1399-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DO1925-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.273 MKD
Заштеда 30%
10.390 MKD
Големина
11
13
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-022
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11
12
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 924453-405
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.152 MKD
Заштеда 20%
15.190 MKD
Големина
11
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 580518-011
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DO1925-130
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.413 MKD
Заштеда 30%
10.590 MKD
Големина
10.5
11
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ9959
Цена 3.088 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN6517-236
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN5324-355
Цена 5.154 MKD
Заштеда 40%
8.590 MKD
Големина
L
M
S
XL