на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT
Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT
Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT
Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT
Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT
Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT
Nike

Nike Дуксер M NK TECH FZ LGHTWHT

Код на производ: DX0822-010
8.090 MKD
4.854 MKD
4.854 MKD
Заштеда: 3.236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:17
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.494 MKD
Заштеда 40%
7.490 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 553558-072
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
10
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4229-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.903 MKD
Заштеда 30%
11.290 MKD
Големина
11
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ4567-001
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ8426-132
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.752 MKD
Заштеда 20%
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12.5
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ9959
Цена 3.088 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN6517-236
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN5324-355
Цена 5.154 MKD
Заштеда 40%
8.590 MKD
Големина
L
M
S
XL