на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike Дуксер Soccer
Nike

Nike Дуксер Soccer

Код на производ: DC9024-010
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8732-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1206-163
Prosecna ocena:
glas
8
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.993 MKD
Заштеда 30%
9.990 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ4071-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 MKD
Големина
10.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CN8490-002
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD1068-108
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
5.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:16
Дуксер FB7921-281
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DX1361-010
6.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DX1361-051
6.190 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FQ8810-410
5.890 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-410
5.890 MKD
Големина
L
M
S
XL