на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ

Код на производ: FD3285-493
6.090 MKD
6.090 MKD
4.872 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB1550-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
Големина
5Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV3980-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
4.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN4381-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.133 MKD
Заштеда 30%
10.190 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ5152-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 MKD
Заштеда 50%
6.790 MKD
Големина
4Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5485-700
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер FD3285-222
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 85B781-023
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
4
5
6