на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
Nike

Nike Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO

Код на производ: FB7290-436
6.890 MKD
6.890 MKD
6.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ3835-060
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.593 MKD
Заштеда 25%
12.790 MKD
Големина
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.990 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DO1925-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.312 MKD
Заштеда 20%
10.390 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4397-170
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 322992-142
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.152 MKD
Заштеда 20%
12.690 MKD
Големина
8
8.5
9

слични производи