на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW
Nike

Nike Дуксер JDG JUMPMAN ICON PLAY CREW

Код на производ: 45C387-P36
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За девојчиња
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.843 MKD
Заштеда 25%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.851 MKD
Заштеда 10%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-450
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-063
6.090 MKD
Големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-618
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-276
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-010
5.481 MKD
Заштеда 10%
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45C593-A0W
1.645 MKD
Заштеда 50%
3.290 MKD
Големина
L
XL