на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE
Nike

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE

Код на производ: DQ5860-675
Prosečna ocena:
4.490 MKD
4.490 MKD
3.592 MKD
Заштеда: 898 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Meri
Meri
22.03.2024. 16:09

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH0531-101
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ9946-101
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
Големина
10
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD9682-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
5.5
6
6.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.425 MKD
Заштеда 55%
5.390 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ2628-002
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB4496-201
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.691 MKD
Заштеда 10%
12.990 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи