на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot Дуксер DOT LADIES HOODY
Dot

Dot Дуксер DOT LADIES HOODY

Код на производ: DTA241F633-11
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд Dot
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.535 MKD
Заштеда 45%
2.790 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.920 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
Големина
S

слични производи