на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ

Код на производ: FD3285-363
6.090 MKD
6.090 MKD
5.481 MKD
Заштеда: 609 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол Kids
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ9482-004
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.990 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ8423-701
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0676-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.893 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 921522-011
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.790 MKD
Големина
5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5630-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.223 MKD
Заштеда 30%
8.890 MKD
Големина
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4351-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи