на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Nike

Nike Дуксер M NK TCH FLC FZ WR HOODIE

Код на производ: FB7921-330
Prosečna ocena:
8.790 MKD
8.790 MKD
7.032 MKD
Заштеда: 1.758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Zharko
Zharko
30.12.2023. 17:00

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики AH8050-003
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DD1068-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
Големина
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.772 MKD
Заштеда 15%
6.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5

слични производи