на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP
Дуксер Flight MVP

Дуксер Flight MVP

Код на производ: FD7415-010
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Jordan Flight MVP е машки пуловер со руно, идеален за поладни денови или после тренинг. Останете загреани оваа сезона со некои огнени Џордан графики. Знаеме дека дизајнот е добар, но помага и тоа што овој пуловер е направен од руно кое е мазно однадвор и кадифено внатре. Предниот кенгурски џеб ви овозможува да ги загреете рацете и безбедно да складирате помали предмети.
Спецификација:

 • Машки пуловер дуксер со капуљача
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Боја Црна

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Toni
  Toni
  14.01.2024. 16:37

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DZ6754-800
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.934 MKD
  Заштеда 40%
  9.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ8714-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX4352
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.612 MKD
  Заштеда 40%
  7.688 MKD
  Големина
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4416-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.883 MKD
  Заштеда 30%
  12.690 MKD
  Големина
  10.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики EF4842
  adidas SUPERSTAR CF I се патики за бебиња од Superstar линијата. Легендарниот adidas мо...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.651 MKD
  Заштеда 30%
  3.788 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB9108-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  11C
  12.5C
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4489
  Цена 3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер IR9866
  Цена 4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-104
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS