на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas Дуксер C HOODIE
adidas

adidas Дуксер C HOODIE

Код на производ: IM4420
Šifra proizvođača: EUS60
4.888 MKD
4.888 MKD
3.422 MKD
Заштеда: 1.466 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF1580
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.365 MKD
Заштеда 15%
7.488 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HP5499
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.412 MKD
Заштеда 35%
6.788 MKD
Големина
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6183
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.155 MKD
Заштеда 15%
4.888 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FX5501
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи