на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram

Дуксер Graphics Monogram

Код на производ: HZ4154
Šifra proizvođača: EUS86
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Зголемете го вашиот стил со машката горен дел тренерка на патеката adidas Graphics Monogram. Овој горен дел тренерка се одликува со луксузен монограм со повеќе тонови и јака за држење, совршени за подигање на ретро-лежерен изглед на следното ниво. Дефинитивно би можеле да го носите кога одите на забава, но одлично е и за секојдневните обврски кои ги правите со стил. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Целосно затворање со патент
 • Исправена јака
 • Странични џебови со патент
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387327-10
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9657-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN2647-007
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH8010-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.943 MKD
  Заштеда 25%
  10.590 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.490 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.283 MKD
  Заштеда 30%
  4.690 MKD
  Големина
  U2
  U3

  слични производи