на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Superstar
Дуксер Superstar
Дуксер Superstar
Дуксер Superstar
Дуксер Superstar
Дуксер Superstar
Дуксер Superstar
Дуксер Superstar

Дуксер Superstar

Код на производ: IC2139
Šifra proizvođača: EVT74
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

аdidas Superstar женската lifestyle јакна е одлично решение за пролетните денови. Оваа лесна јакна е направена од врвна мешавина на материјали за совршено вклопување и удобност. Патентот со целосна должина ќе го поедностави облекувањето, соблекувањето и отворањето на јакната за да можете лесно да се прилагодите на променливите временски услови. Со сјајни метално-златни детали, овој дизајн на adidas го внесува изгледот од модната писта во вашето секојдневие. Копчињата со трифолија носат златна тема, а трите линии со висок контраст додаваат допир на наследство и спортски стил. Snap џебовите се смели и подготвени за сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Женска lifestyle јакна
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер и 7% еластин
 • Логото на adidas
 • Патент со целосна должина
 • Еластичен дел на ракавите и околу половината
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ1602-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.990 MKD
  Големина
  1.5Y
  10.5C
  11.5C
  11C
  12.5C
  12C
  13.5C
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.190 MKD
  Големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY2597
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.088 MKD
  Големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1399-105
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000D3HNVY
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.990 MKD
  Големина
  39
  40
  41
  42.5
  43
  44
  45

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-104
  Цена 5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  XL